![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-299 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Judit és Dénes
Kedves FEIL munkatársak! Engedjétek meg, hogy küldjek párat nektek az esküvői képeink közül. 2016. szeptember 3-án kötöttük össze az életünket, melyben a FEIL gyönyörű karikagyűrűi is segítségünkre voltak. Nagyon köszönjük azt a szakértelmet, megbízhatóságot, és kedvességet, amit Dénes kapott tőletek az eljegyzési gyűrű, illetve amit együtt kaptunk a karikagyűrű kiválasztásakor. Kedvességeteket és odafigyeléseteket azóta is emlegetjük, és persze ajánljuk az összes házasságkötés előtt álló barátunknak, ismerősünknek! ☺ Ha most kezdenénk neki az esküvő szervezésének, akkor sem választanánk mást! További sikeres munkát és sok-sok boldog és elégedett vásárlót kívánunk nektek!
![]() ![]()
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Eszter és Jani
Kedves FEIL! Nagyon szépen köszönjük, hogy a ti gyűrűiteket hordhatjuk! ☺
![]() ![]() ![]()
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|