![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-131 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Judit
Köszönjük szépen, csodálatosak!☺
Antónia és András
Kedves Feil! A napokban nyári esküvőnk képeit nézegetve jutott eszembe, hogy ezt a képet elküldjem Önöknek. Az egyik nagy kedvencem lett, ahogy a gyűrű is amit nekünk készítettek! Külön köszönet a hölgynek aki velünk foglalkozott a budapesti bemutatóteremben, tökéletes munkát végzett! Mindent nagyon köszönünk!
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Fanni és Márk
Kedves FEIL! Márkkal a Nálatok csináltatott gyönyörű karikagyűrűinkkel házasodtunk össze. Köszönjük a segítőkészségeteket és, hogy minden kérésünket teljesítettétek. Természetesen az eljegyzési gyűrű is Tőletek van. Köszönünk Mindent!
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Linda és Imre
Kedves FEIL Csapat! Szerettük volna megköszönni a csodaszép karikagyűrűinket, amelyek még tovább emelték az esemény fényét és amelyeket büszkén fogunk hordani minden egyes nap házaspárként! A karikagyűrűink fehér és vörös arany kombinációjával készültek, és tökéletesen kiegészítik az egy évvel ezelőtt kapott jegygyűrűmet. Rendkívül hálásak vagyunk a rendkívül igényes munkáért, ezek a gyűrűk tényleg örök életre szólnak.
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|