![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-132 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Amarilla
Már egy éve,hogy viseljük és imádjuk. Tökéletesek. Köszönjük!
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Brigitta és Viktor
Az eljegyzés után el is kezdtük rögtön az eksüvőszervezést, ami kicsit nehézkesnek bizonyult, mivel külföldön élünk. Emiatt különösen hálásak vagyunk a FEIL-nek, hogy megkönnyítették a dolgunkat. A honlapjukon már előre kiválaszthattuk azokat a gyűrűket, melyek tetszettek, össze is tudtuk hasonlítani az egyes darabokat, sőt egyedi tervezésre is lett volna lehetőség. A bemutatóteremben pedig próbálni is lehetett mivel nagyon sokféle gyűrű elérhető volt ?fizikailag? is. A gyűrű átvételekor is nagyon rugalmasak voltak, a reptérről odaérkezve rögtön fogadtak minket, és minden a megbeszélteknek megfelelően történt. A szertartás és az esküvő végül sodálatos volt, mindketten nagyon elégedettek voltunk, a gyűrűket büszkén viseljük azóta is. ☺
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Judit
Köszönjük szépen, csodálatosak!☺
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|