![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-1237 Vörös Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Dorottya és Ákos
Kedves FEIL csapat! Szeretnénk megköszönni a gyönyörű és egyedi gyűrűinket amik igazán kerekké tették múlt heti esküvőnket! ☺
Linda és Imre
Kedves FEIL Csapat! Szerettük volna megköszönni a csodaszép karikagyűrűinket, amelyek még tovább emelték az esemény fényét és amelyeket büszkén fogunk hordani minden egyes nap házaspárként! A karikagyűrűink fehér és vörös arany kombinációjával készültek, és tökéletesen kiegészítik az egy évvel ezelőtt kapott jegygyűrűmet. Rendkívül hálásak vagyunk a rendkívül igényes munkáért, ezek a gyűrűk tényleg örök életre szólnak.
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|