Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL KGY-22 Női Arany Karikagyűrű

 
Női arany karikagyűrű KGY-22
  Mintaszám: KGY-22
  Megnevezés:
Női arany karikagyűrű
  Besorolás:
Luxus
  Szélesség: 2 mm  
  Vastagság: 2.0 mm  
  Kövek száma: 112 db   [Részletek]
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
 

Ügyféleleink rólunk mondták
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
Ivett és Szilárd karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Kriszta
Nagyon szépen köszönjük Önöknek a gyűrűket, boldogan viseljük őket. További minden jót kívánok a csapatnak! ☺
Kriszta karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKriszta karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Vivien és Ferenc
Kedves FEIL! Februárban párommal különdíjasok lettünk a legjobb eljegyzés történetes játékukban. A nyereményünk egy gyémánt volt, melyet belefoglaltak az általunk választott gyűrűbe. Június 11-én összeházasodtunk ☺ A legszebb napunkat tökéletessé tette a csodaszép gyűrűpár. Köszönjük szépen a precíz munkájukat és a játékban való részvétel lehetőségét.
Vivien és Ferenc karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Glória és Valentin karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsolt
Kedves FEIL! Szeretnénk megköszönni a csodálatos karikagyűrűket!
Zsolt karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Zsuzsi és Zsolti karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zita és István
Kedves FEIL! Köszönjük a gyönyörű gyűrűket még egyeszer! Azóta is büszkén viseljük őket
Zita és István karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ