![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-1216 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Beáta és István
Szeretnénk nektek megköszönni azt a profizmust, szakértelmet és kedvességet, amellyel fogadtatok minket a budapesti szalonotokban. Köszönjük, hogy elkészítettétek az általunk egyedileg megálmodott karikagyűrűinket. Mindketten imádjuk!
Zsolt
Kedves FEIL! Szeretnénk megköszönni a csodálatos karikagyűrűket!
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Dóri és Viktor
Köszönjük szépen! ☺
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Judit és Dénes
Kedves FEIL munkatársak! Engedjétek meg, hogy küldjek párat nektek az esküvői képeink közül. 2016. szeptember 3-án kötöttük össze az életünket, melyben a FEIL gyönyörű karikagyűrűi is segítségünkre voltak. Nagyon köszönjük azt a szakértelmet, megbízhatóságot, és kedvességet, amit Dénes kapott tőletek az eljegyzési gyűrű, illetve amit együtt kaptunk a karikagyűrű kiválasztásakor. Kedvességeteket és odafigyeléseteket azóta is emlegetjük, és persze ajánljuk az összes házasságkötés előtt álló barátunknak, ismerősünknek! ☺ Ha most kezdenénk neki az esküvő szervezésének, akkor sem választanánk mást! További sikeres munkát és sok-sok boldog és elégedett vásárlót kívánunk nektek!
![]() ![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|