![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-1222 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
Beáta és István
Szeretnénk nektek megköszönni azt a profizmust, szakértelmet és kedvességet, amellyel fogadtatok minket a budapesti szalonotokban. Köszönjük, hogy elkészítettétek az általunk egyedileg megálmodott karikagyűrűinket. Mindketten imádjuk!
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|