![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-140 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Dorottya és Ákos
Kedves FEIL csapat! Szeretnénk megköszönni a gyönyörű és egyedi gyűrűinket amik igazán kerekké tették múlt heti esküvőnket! ☺
Niki és Csabi
Nagyon szépen köszönjük, hogy hozzájárultatok a mi Nagy napunkhoz. A gyűrűk pont olyanok lettek, mint ahogy megálmodtuk őket!
Brigitta és Viktor
Az eljegyzés után el is kezdtük rögtön az eksüvőszervezést, ami kicsit nehézkesnek bizonyult, mivel külföldön élünk. Emiatt különösen hálásak vagyunk a FEIL-nek, hogy megkönnyítették a dolgunkat. A honlapjukon már előre kiválaszthattuk azokat a gyűrűket, melyek tetszettek, össze is tudtuk hasonlítani az egyes darabokat, sőt egyedi tervezésre is lett volna lehetőség. A bemutatóteremben pedig próbálni is lehetett mivel nagyon sokféle gyűrű elérhető volt ?fizikailag? is. A gyűrű átvételekor is nagyon rugalmasak voltak, a reptérről odaérkezve rögtön fogadtak minket, és minden a megbeszélteknek megfelelően történt. A szertartás és az esküvő végül sodálatos volt, mindketten nagyon elégedettek voltunk, a gyűrűket büszkén viseljük azóta is. ☺
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
Ildikó és Dániel
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a profi munkát. Nagyon szeretjük a gyűrűnket! Minden nap örömmel tölt el minket, ha ránézünk. Nem kértünk egyszerű dolgot, nagyon izgultunk, hogy milyen lesz a végeredmény, de nem csalódtunk. Köszönünk szépen mindent!
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|