![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-149 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Adrienn és Dániel
Kedves FEILCsapat, az esküvőszervezés alatt, amikor megtaláltuk Önöket, igazából nem is kerestük tovább a lehetőségeket, hogy honnan legyenek a karikagyűrűink. Tökéletes választás volt a FEIL-től megrendelni a gyűrűinket. Nagyon rugalmasak voltak a legelső perctől és teljesen személyre lettek elkészítve a gyűrűink. Imádjuk viselni őket. ☺
![]()
György
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos jegygyűrűinket. Amikor elmentünk budapesti üzletükbe, szakszerű, kedves és nagyon részletes tájékoztatást kaptunk. Kollegájuk tanácsai alapján alakítottuk ki a számunkra tökéletes gyűrűt. Amikor átvettük ragyogtak a gyűrűk és csillogott a mi szemünk is, mert valóban olyan szép lett, mint amilyennek megálmodtuk. Nagyon ajánljuk mindenkinek a FEIL céget, aki minőségi és álmainak megfelelő gyűrűt szeretne elérhető áron.
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|