![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-180 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
![]() ![]() ![]()
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Antónia és András
Kedves Feil! A napokban nyári esküvőnk képeit nézegetve jutott eszembe, hogy ezt a képet elküldjem Önöknek. Az egyik nagy kedvencem lett, ahogy a gyűrű is amit nekünk készítettek! Külön köszönet a hölgynek aki velünk foglalkozott a budapesti bemutatóteremben, tökéletes munkát végzett! Mindent nagyon köszönünk!
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
Timi és Zsolti
Köszönjük életünk egyik legszebb pillanatát Nektek is ezekkel a csodálatos gyűrűkkel!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|