![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-198 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
Amarilla
Már egy éve,hogy viseljük és imádjuk. Tökéletesek. Köszönjük!
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
Andrea
Köszönjük ismét a szép gyűrűket! Imádjuk őket!
Zsolt
Kedves FEIL! Szeretnénk megköszönni a csodálatos karikagyűrűket!
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|