![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-117 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Zita és István
Kedves FEIL! Köszönjük a gyönyörű gyűrűket még egyeszer! Azóta is büszkén viseljük őket
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Viktória
Ezzel a képpel szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket!
Linda és Imre
Kedves FEIL Csapat! Szerettük volna megköszönni a csodaszép karikagyűrűinket, amelyek még tovább emelték az esemény fényét és amelyeket büszkén fogunk hordani minden egyes nap házaspárként! A karikagyűrűink fehér és vörös arany kombinációjával készültek, és tökéletesen kiegészítik az egy évvel ezelőtt kapott jegygyűrűmet. Rendkívül hálásak vagyunk a rendkívül igényes munkáért, ezek a gyűrűk tényleg örök életre szólnak.
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|