![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-120 Ezüst KarikagyűrűÜgyfeleink a FEIL W-Ezust-120 Ezüst Karikagyűrűnkről mondtákA visszajelzéseket lektorálatlanul, az ügyfelektől kapott formában olvashatják.
Tóth Dzsenifer
Nagyon tetszik,hogy mind 2 széle másféle csiszolású amit egy vékony fényes szál fog össze. Lehetséges,hogyha lenne még több időm akkor még több gyűrű tetszene,viszont akkor már a bőség zavara is lenne. Viszont ha esetleg mi nyernénk meg,akkor addigra ki tudnánk választani közösen a kettőnket jelképező és egy életen át összekötő gyűrűket.
Viszont,ha találnánk olyan gyűrűt amiben van fa berakás akkor azt választanánk mert most mindenhol azt keressük.
Ügyféleleink rólunk mondták
Lívia és Péter
Az eljegyzési és a karikagyűrűnk is a FEIL Diamond Kft-től származik. Teljes szívemből ajánlom a céget, ugyanis a kivitelezésük szemet gyönyörködtető, az áraik reálisak, az eladók kedvesek és felkészültek. Az árukészlet nagy, tehát van miből válogatni. A megbeszélt időpontokat maradéktalanul betartották, az információáramlás akadálymentesen működött. Végül, de nem utolsó sorban a bizalmunkat kedves kis ajándékokkal hálálták meg. Nagy köszönettel és hálával tartozunk a FEIL Csapatának, mivel gyűrűik is nagy segítségünkre voltak abban, hogy a mi nagy napunk ilyen felejthetetlenre sikerült. Köszönjük ☺
Dóri és Viktor
Köszönjük szépen! ☺
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
Beatrix
Kedves FEIL csapata! Köszönjük a meseszép eljegyzési és karika gyűrűnket, imádjuk! ♥
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Andrea
Köszönjük ismét a szép gyűrűket! Imádjuk őket!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|