![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-239 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Adrienn
Maximálisan meg vagyunk elégedve MINDENNEL! A kiszolgálás első osztályú, mind rugalmasságban, mind hozzáállásban és szakértelemben. A választék hatalmas, teljesen egyedi gyűrűket is lehet kérni a különböző alapmodellek variálásával, a gyémánt kínálatról nem is beszélve. Mi a maga nemében formabontó karikagyűrűket kértünk, a klasszikus karikagyűrű stílus meghagyásával. Minden kérést teljesítettek. ☺ A 100% elégedettségi és élethosszig tartó garanciát tényleg komolyan gondolják. A párom itt vette az eljegyzési gyűrűmet is, így még kedvezményt is kaptunk! Ráadásul a gravírozás ingyen volt. A legjobb döntés volt akkor is és most is! Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is többre vágyik. ☺
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Andrea
Köszönjük ismét a szép gyűrűket! Imádjuk őket!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|