![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-246 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Dorottya és Ákos
Kedves FEIL csapat! Szeretnénk megköszönni a gyönyörű és egyedi gyűrűinket amik igazán kerekké tették múlt heti esküvőnket! ☺
Beatrix
Kedves FEIL csapata! Köszönjük a meseszép eljegyzési és karika gyűrűnket, imádjuk! ♥
Timi és Zsolti
Köszönjük életünk egyik legszebb pillanatát Nektek is ezekkel a csodálatos gyűrűkkel!
Antónia és András
Kedves Feil! A napokban nyári esküvőnk képeit nézegetve jutott eszembe, hogy ezt a képet elküldjem Önöknek. Az egyik nagy kedvencem lett, ahogy a gyűrű is amit nekünk készítettek! Külön köszönet a hölgynek aki velünk foglalkozott a budapesti bemutatóteremben, tökéletes munkát végzett! Mindent nagyon köszönünk!
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|