![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-263 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Dorottya és Ákos
Kedves FEIL csapat! Szeretnénk megköszönni a gyönyörű és egyedi gyűrűinket amik igazán kerekké tették múlt heti esküvőnket! ☺
Niki és Csabi
Nagyon szépen köszönjük, hogy hozzájárultatok a mi Nagy napunkhoz. A gyűrűk pont olyanok lettek, mint ahogy megálmodtuk őket!
György
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos jegygyűrűinket. Amikor elmentünk budapesti üzletükbe, szakszerű, kedves és nagyon részletes tájékoztatást kaptunk. Kollegájuk tanácsai alapján alakítottuk ki a számunkra tökéletes gyűrűt. Amikor átvettük ragyogtak a gyűrűk és csillogott a mi szemünk is, mert valóban olyan szép lett, mint amilyennek megálmodtuk. Nagyon ajánljuk mindenkinek a FEIL céget, aki minőségi és álmainak megfelelő gyűrűt szeretne elérhető áron.
Brigitta és Viktor
Az eljegyzés után el is kezdtük rögtön az eksüvőszervezést, ami kicsit nehézkesnek bizonyult, mivel külföldön élünk. Emiatt különösen hálásak vagyunk a FEIL-nek, hogy megkönnyítették a dolgunkat. A honlapjukon már előre kiválaszthattuk azokat a gyűrűket, melyek tetszettek, össze is tudtuk hasonlítani az egyes darabokat, sőt egyedi tervezésre is lett volna lehetőség. A bemutatóteremben pedig próbálni is lehetett mivel nagyon sokféle gyűrű elérhető volt ?fizikailag? is. A gyűrű átvételekor is nagyon rugalmasak voltak, a reptérről odaérkezve rögtön fogadtak minket, és minden a megbeszélteknek megfelelően történt. A szertartás és az esküvő végül sodálatos volt, mindketten nagyon elégedettek voltunk, a gyűrűket büszkén viseljük azóta is. ☺
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|