![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-268 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
György
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos jegygyűrűinket. Amikor elmentünk budapesti üzletükbe, szakszerű, kedves és nagyon részletes tájékoztatást kaptunk. Kollegájuk tanácsai alapján alakítottuk ki a számunkra tökéletes gyűrűt. Amikor átvettük ragyogtak a gyűrűk és csillogott a mi szemünk is, mert valóban olyan szép lett, mint amilyennek megálmodtuk. Nagyon ajánljuk mindenkinek a FEIL céget, aki minőségi és álmainak megfelelő gyűrűt szeretne elérhető áron.
Adrienn
Maximálisan meg vagyunk elégedve MINDENNEL! A kiszolgálás első osztályú, mind rugalmasságban, mind hozzáállásban és szakértelemben. A választék hatalmas, teljesen egyedi gyűrűket is lehet kérni a különböző alapmodellek variálásával, a gyémánt kínálatról nem is beszélve. Mi a maga nemében formabontó karikagyűrűket kértünk, a klasszikus karikagyűrű stílus meghagyásával. Minden kérést teljesítettek. ☺ A 100% elégedettségi és élethosszig tartó garanciát tényleg komolyan gondolják. A párom itt vette az eljegyzési gyűrűmet is, így még kedvezményt is kaptunk! Ráadásul a gravírozás ingyen volt. A legjobb döntés volt akkor is és most is! Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is többre vágyik. ☺
Ágota és Ferenc
Kedves FEIL Csapat! Szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűinket!! ☺
Noémi és Ádám
Kedves FEIL csapat! Fogadjátok szeretettel a képeket a tenerifei esküvőnkről!
![]()
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|