![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-98 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Vivien és Ferenc
Kedves FEIL! Februárban párommal különdíjasok lettünk a legjobb eljegyzés történetes játékukban. A nyereményünk egy gyémánt volt, melyet belefoglaltak az általunk választott gyűrűbe. Június 11-én összeházasodtunk ☺ A legszebb napunkat tökéletessé tette a csodaszép gyűrűpár. Köszönjük szépen a precíz munkájukat és a játékban való részvétel lehetőségét.
Enikő és Attila
Már az eljegyzési gyűrűmet is a FEIL-től kaptam, tehát egyértelmű volt, hogy a karikagyűrűket is innen szeretnénk. Az értékesítők kedvesek, rugalmasak és a hozzáértésük vitathatatlan. Köszönjük szépen a csodás gyűrűket. Imádjuk őket! ♥
![]()
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Lívia és Péter
Az eljegyzési és a karikagyűrűnk is a FEIL Diamond Kft-től származik. Teljes szívemből ajánlom a céget, ugyanis a kivitelezésük szemet gyönyörködtető, az áraik reálisak, az eladók kedvesek és felkészültek. Az árukészlet nagy, tehát van miből válogatni. A megbeszélt időpontokat maradéktalanul betartották, az információáramlás akadálymentesen működött. Végül, de nem utolsó sorban a bizalmunkat kedves kis ajándékokkal hálálták meg. Nagy köszönettel és hálával tartozunk a FEIL Csapatának, mivel gyűrűik is nagy segítségünkre voltak abban, hogy a mi nagy napunk ilyen felejthetetlenre sikerült. Köszönjük ☺
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
![]()
Noémi és Ádám
Kedves FEIL csapat! Fogadjátok szeretettel a képeket a tenerifei esküvőnkről!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|